2016 yılında, temelleri, yayıncılık, eğitici akıl oyunları ve eğitim sektöründeki önemli projeleriyle yaklaşık 30 yıldan bu yana tanınan bir isim tarafından atılan Başarılı Kitap, 8 yıllık başarı yolculuğunda, bugüne kadar sadece kitaplarla ilgili kanaatlerin paylaşıldığı bir internet sitesiyken, yeni yüzüyle birlikte biraz daha geniş alanlarda da fikirlerin paylaşıldığı bir yer halini almıştır. Önümüzdeki dönemde sizlerin tavsiyeleri doğrultusunda farklı alanlarda da faaliyete başlayabiliriz, bu konudaki fikirleriniz bizim için çok önemlidir.

Tüm paylaşımlarda, alanında en başarılı olan yayınların kitaplarını ve başarılı ürünleri paylaşmayı hedef edinen Başarılı Kitap, alanında en çok takip edilen bir internet sitesi halini almıştır.

Ayrıca, rakamları manipüle etmeden doğallığı ve sürekli güncel kitapları, güncel ve en çok tercih edilen faydalı ürünleri herkesin istifadesine sunma amacı olan Başarılı Kitap, yakalamış olduğu bu başarıyı, üzerine koyarak daha da sürdürme hedefine doğru adım adım ilerlemektedir.

Başarılı günler geçirmenizi dileriz...

Whatsapp İletişim Hattı : 0555 845 01 44